WhatsApp

0532 414 55 46

E-Posta

info@ortsan.com

Kurumsal

Hakkımızda

Örtsan Kapalı Alan Sistemleri sektöründeki yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmetiyle iş hayatına devam etmektedir.

Biz Kimiz?

Örtsan Outdoor firmamız 8 yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışı piyasası için ürettiğimiz butik ürünler ile sektörde tek ve lider olarak devam etmektedir. Önceliğimiz tecrübemizi kalitemiz ile birleştirmek ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışı sağlamaktır. Yaptığımız otomatik ve manuel çadırlarımız ile hem yaşam alanı, hem de aracınız için güvenli alanlar oluşturuyoruz. Yenilikçi ve inovatif mühendis ve tasarım ekibimiz ile sizlere yaşam alanları üretiyoruz

Örtsan Kaplama Sistemleri; manuel ve uzaktan kumandalı olarak iki ayrı grupta çalışmaktadır. Sistemlerimiz metal bloklar üzerine branda germe olarak üretilmekte olup dış etkenlere dayanıklıdır. Portatif Garaj ile artık aracınız güvende, yağışlı havalarda (kar,dolu,yağmur) aracınızı doğal afetlerden korur, hırsızlıktan, toz ve yoğun güneş etkilerinden aracınızı korumaktadır, aracınız artık gözünüzün önünde güvende....!

Hakkımızda